דורית דים
 אימון ליווי והנחיה ליחידים ולארגונים

במקום זה מקובל לציין את פרטי ההתקשרות לחברה (כתובת מלאה) או לחילופין ציון זכויות היוצרים באתר "זכויות היוצרים באתר שמורות לחברת "ישראלי", אין לשכפל או להעתיק..."

  לפגישת היכרות חינם , מלאו פרטים בצור קשר

כל אחד יכול, לכל אחד מגיע, להכניס קצת צבע לחיים

בשביל להמריא לא צריך כנפיים וובשביל לצלול לא מוכרחים שנורקל. יש הרבה יותר מדרך אחת כדי להגיע מא’ לת’, צריך רק לצאת לדרך ולעיתים הדרך חשובה לא פחות מנקודת היעד. ואם יוצאים ורק אם  יוצאים...מגיעים למקומות נפלאים.

 

מה שאני באמת חושבת על אימון אישי...

בני אדם הם לא פודינג או מרק
ומאמנים לא "מתקנים" בני אדם, כי אנשים לא מקולקלים.

כל העולם מאמין שהאיש עם הקרחת, או הגיברת (עם השיער הארוך) והלפ-טופ שמופיעים בכל תכנית TV ופרסומת גורמים לאנשים לבכות (כי רע) ואחר כך מושיעים אותם והם בוכים שוב (כן כן זה רק מ"אושר")  זה "אימון", אולי? אבל אפשר גם אחרת... לגמרי אחרת (ולא רק מפני שאין מצלמות).
כן, אני יודעת שלמקצוע שלי יצא שם לא מששששו, שרמת האנשים שמציגים את עצמם כמאמנים וכמות האנשים שמנג'סים לכם, לשנות , להפוך עולה על גדותיה (גדותיה =עצביכם)... לא מאמינה במהפכים או בשינויים אינסטנט (גם לא בפודינג או במרק). אני דווקא כן למדתי בבית ספר למאמנים, ולומדת כל הזמן (הרבה מהמתאמנים , אבל לא רק...) והוסמכתי וחברה בלשכה ואפילו מהמיעוט שמתפרנס מהמקצוע.

פתאום קם אדם בבוקר ומרגיש ש..דייי!!! ורוצה ללכת, אבל קצת קר/חם שם בחוץ והוא רוצה לשתף  מישהו, אבל לא בטוח שיבינו אותו, כי "מה נשתנה"?
כן, אני יודעת שאנשים בריאים יכולים לבד ויחד עם זאת אני מאמינה גם ביחד.... שיד מושטת ולחילופין בעיטה בתחת, יכולות לחולל פלאים בהקניית האומץ לקחת אחריות על החיים ו/או התזמון להתחיל את השינוי.

אז אם אתם מרגישים שנתקעתם בחיים/בקריירה/במע' יחסים, או אם בא לכם פתאום לעשות משהו אחר.. אפילו להתפרע או שסתם (זה אף-פעם לא סתם) מתחשק לכם לפגוש את עצמכם, כדי לקבל כמה החלטות - אשמח.
זה לא מתאים לכל אחד, למשל למי שרוצה שיגידו לו מה (הוא צריך) לעשות (וזו בדיוק הסיבה לקיומה של קשת מקצועות יעוציים וטיפוליים) ואני לא מתאימה לכל אחד (נו שויין גם לא כל אחד מתאים לי) אבל כשכל החיבורים וההתאמות מתקיימים, יש משהו בביחד הסינרגטי שמאפשר המון.
התהליך האימוני, רצוי שיהיה ממוקד ולשיטתי 10-12 (גג 15) פגישות.  פגישת ההיכרות חינם , אז מה יש להפסיד?
כבר היו מתאמנים שהעפתי (זה לא רע כמו שזה נשמע) אחרי 4/6/8 פגישות, כי הרגשתי שהם לא צריכים ויכולים ל"עוף" לבד (ובחינם) ויש גם כאלה שמתייצבים אחת לשלושה או ארבעה חודשים לשיחה בודדת, לעיתים שיחה על נושא שהם לא מעזים לפתוח עם  משפחה /חברים/עמיתים אבל זקוקים לאוזן, לשיקוף או סתם צריכים להמשיג ולהמליל לעצמם דברים ומרגישים שמול הראי או הדף חסר האלמנט של האמפטיה והאהדה.

כן, יש הצלחות והן לא שלי הן של המתאמנים, אני נשארת רק עם הסיפוק ו... הצ'קים – כן גם לי היה חלום: להתפרנס מאימון והצליח לי, זה מה שאני עושה.


אז מה היה לנו?  יד מושטת...בעיטה בישבן, מקצועיות, סט שלם של אפשרויות הן מבחינת התוכן  והן מבחינה טכנית ו..פגישת היכרות (בירור צרכים) חינם, עכשיו הכדור בידכם

 
צור קשר עוד היום!