דורית דים
 אימון ליווי והנחיה ליחידים ולארגונים

במקום זה מקובל לציין את פרטי ההתקשרות לחברה (כתובת מלאה) או לחילופין ציון זכויות היוצרים באתר "זכויות היוצרים באתר שמורות לחברת "ישראלי", אין לשכפל או להעתיק..."

  לפגישת היכרות חינם , מלאו פרטים בצור קשר

כל אחד יכול, לכל אחד מגיע, להכניס קצת צבע לחיים

בשביל להמריא לא צריך כנפיים וובשביל לצלול לא מוכרחים שנורקל. יש הרבה יותר מדרך אחת כדי להגיע מא’ לת’, צריך רק לצאת לדרך ולעיתים הדרך חשובה לא פחות מנקודת היעד. ואם יוצאים ורק אם  יוצאים...מגיעים למקומות נפלאים.

 

על הבחירה

"באחד הכפרים בסין הרחוקה חי זקן חכם מאד. רבים מתושבי הכפר והכפרים הסמוכים לו היו מגיעים ללמוד ממנו ולקבל את עצתו. אמרו עליו כי מעולם לא טעה, לכל שאלה היתה לו תשובה ולכל בעיה פתרון. יום אחד החליטו ילדי הכפר לחמוד לצון ו"לעבוד" על האיש הזקן. "כל הזמן אומרים כי הוא אף פעם לא טועה ותמיד יודע את התשובה הנכונה, הפעם נסדר אותו, הפעם לא תהיה לו ברירה והוא יטעה."
לקחו הילדים פרפר ואמרו: "נחזיק את הפרפר בין כפות ידינו ונשאל את הזקן האם מה שיש לנו ביד חי או מת? אם יגיד חי, נמחץ את הפרפר ונראה לו כי טעה ואם יגיד מת, נפתח את הידיים ונשחרר את הפרפר ונראה לו כי גם כך טעה." כשהם מרוצים מעצמם הלכו הילדים אל הזקן ושאלו " זקן, זקן האם מה שיש לנו ביד חי או מת?"
הסתכל עליהם הזקן בעיניו החכמות ואמר:
"הבחירה בידכם

התשובה מתאימה לרבים מאיתנו: הבחירה בידנו אם להעיז ולשחרר את המאוויים והכמיהות שלנו ולתת להם לעוף כדי להגשים את חלומותינו, או להמית אותם במו ידנו.
רוצה לעוף? רוצה שינוי? לאן ברצונך להגיע? היכן יוגשם חלומך?

לשיטתי, אימון יוכל לסייע הן בזיהוי היעד והן  בהתוויית הדרך אליו ומימושה מתוך הנאה ומשמעות
צור קשר עוד היום!