דורית דים
 אימון ליווי והנחיה ליחידים ולארגונים

במקום זה מקובל לציין את פרטי ההתקשרות לחברה (כתובת מלאה) או לחילופין ציון זכויות היוצרים באתר "זכויות היוצרים באתר שמורות לחברת "ישראלי", אין לשכפל או להעתיק..."

  לפגישת היכרות חינם , מלאו פרטים בצור קשר

כל אחד יכול, לכל אחד מגיע, להכניס קצת צבע לחיים

בשביל להמריא לא צריך כנפיים וובשביל לצלול לא מוכרחים שנורקל. יש הרבה יותר מדרך אחת כדי להגיע מא’ לת’, צריך רק לצאת לדרך ולעיתים הדרך חשובה לא פחות מנקודת היעד. ואם יוצאים ורק אם  יוצאים...מגיעים למקומות נפלאים.

 

אימון אישי

אימון הוא תהליך שמטרתו להעצים בני אדם למצות את הפוטנציאל האישי לשפר משמעותית את הביצועים וההישגים בתחומי החיים השונים. להצלחה בשיפור ההישגים או הביצועים בתחום חיים אחד בו מתמקד האימון, השפעה גם על שאר תחומי חיינו.
המושג אימון מוכר לנו מעולם הספורט. תפקיד המאמן לאבחן, להדגים ולארגן תכנית אימונים לספורטאי על מנת לשפר את יכולותיו ולהובילו להישגים מיטביים ולנצחונות על יריביו. בניגוד לעולם הספורט, באימון אישי (coaching) האימון אינו מבוסס על תחרותיות והבסת היריב, אלא מתמקד בחיזוק יכולות המתאמן ובהגשמת מטרותיו.
האימון מאפשר לנו להגדיר את הגבולות בהם אנו פועלים (איזור הנוחות) ואת הדרך להשתחרר מאמונות מגבילות כדי לצאת למרחב. הוא כלי למימוש החלום הפרטי של כל אחד, הוא פועל בשלושה מישורים , המשתלבים בינהם בסינרגיה: doing, being, having ומאפשר למתאמן לרקוד את ריקוד החיים.
למי שנמצא/ת במקום טוב באמצע אבל רוצה יותר, תהליך אימוני יוכל לסייע. האימון מספק לנו שפה חדשה המורכבת ממילים מוכרות וארגז כלים הפותח בפנינו אין ספור אפשרויות חדשות. באמצעות תשאול והקשבה, יצירתיות ושימוש באינטואיציה מאפשר לנו האימון לזהות את רצונותינו ושאיפותנו (גם אלה הכמוסות ביותר) ומתוך זיהוי כישורים ומיומנויות, הוא מאפשר להציב מטרות ויעדים, לחתור אליהם ולממשם באמצעות התנסות ותירגול.

אימון אישי יכול להתקיים על ספקטרום נושאים נרחב כמו למשל , אימון לניהול זמן, (התמודדות עם דחיינות) אימון  לזוגיות, אימון לקריירה, אימון  לכתיבה, אימון להעצמה אישית, אימון על מיומנויות חברתיות, אימול לקראת ראיון/מכרז, אימון להתמודדות עם שינוי, אימון לאורח חיים בריא, אימון לזיהוי מטרה ו/או מימושה ועוד ועוד.   

צור קשר עוד היום!