דורית דים
 אימון ליווי והנחיה ליחידים ולארגונים

במקום זה מקובל לציין את פרטי ההתקשרות לחברה (כתובת מלאה) או לחילופין ציון זכויות היוצרים באתר "זכויות היוצרים באתר שמורות לחברת "ישראלי", אין לשכפל או להעתיק..."

  לפגישת היכרות חינם , מלאו פרטים בצור קשר

כל אחד יכול, לכל אחד מגיע, להכניס קצת צבע לחיים

בשביל להמריא לא צריך כנפיים וובשביל לצלול לא מוכרחים שנורקל. יש הרבה יותר מדרך אחת כדי להגיע מא’ לת’, צריך רק לצאת לדרך ולעיתים הדרך חשובה לא פחות מנקודת היעד. ואם יוצאים ורק אם  יוצאים...מגיעים למקומות נפלאים.

 

הנחיית סדנאות
ממנהל למנהיג באמצעות מיומנויות אימון

מטרות התוכנית:
• העצמה אישית בכל הדרגים כמפתח לשדרוג  הארגון
• הטמעת תהליכי שינוי בזיקה ל"חזון ארגוני" שנקבע/ייקבע והבנה מעמיקה של עיקרי השינוי בהקשר של חיזוק הפרופסיה , הארגון ובעלי התפקידים
• הכרת כלים אימוניים ליישום השינוי: לחיזוק הדיאלוג האישי עם עמיתים, כפיפים וגורמי חוץ.

תוכניות פיתוח מקצועי למנהלים בכל שדרות הארגון.. החברה  מובילה  תהליכי התערבות מזווית חדשנית, רעננה וייחודית, מתוך כבוד לכל שותפי התפקיד ובמגמה לשדרג את כישורי הניהול ליכולות הובלה ומנהיגות.

מוצעת בזאת, השתלמות מודולארית, חווייתית, המאפשרת למשתתפים התנסות במודל העצמה מקצועית ואישית, תוך שימוש בעקרונות האימון  (Coaching)  ובהתאמה לצרכים המאפיינים כל קבוצה/ארגון/עמותה וכדו' (ניתן לבחור יחידות נפרדות מהתכנית המוצעת, להעמקה ולמיקוד).

ההנחה  ביסוד התוכנית המוצעת  טמונה בחיבור לעולם האימון  הפותח בפני המשתתף נתיב להעצמה אישית ומקצועית, להכרה ואמונה ביכולותיו ובחשיפתו  ל"ארגז כלים" חדש.  השילוב בין עולמות התוכן השונים יביא לשיפור  משמעותי באפקטיביות המקצועית והאישית שתבוא לידי ביטוי בעבודתו היומיומית של המשתתף וביחסיו עם עמיתיו, כפיפיו, לקוחותיו ועם הסובבים אותו. תהליך ההתערבות יקדם שינוי ויתמוך בהטמעת תהליכי שינוי שיתרמו לתפיסת המשתתף את עצמו, את  תפקידו ואת מעמדו בחברה.
צור קשר עוד היום!